95

Õpetajale soovituslik tunni ülesehitus

  • Sissejuhatus teemasse, eesmärkide seadmine, õpiväljundid, töövahendid (1 tund)
  • Rasperry Pi töökorda seadmine, SD kaardi installeerimine, anduri ühendamine(1 tund)
  • Serveritarkvaraga tutvumine (kasutamine administraatorina, seadistus kliendile) (1 tund)
  • Programmeerimine ja arendustegevused temperatuuri ja niiskuse andmete lugemiseks: veebikeskkonna loomine, HTML, andmete lugemine andurist läbi C-mooduli, testimine, andmete visualiseerimine veebilehel, testimine, veebilehe lugemine töökohalt. Edasijõudnud uurivad huvi korral internetist iseseisvalt materjali termoregulaator ledidega (5 tundi)
  • Enesekontrollitestid viiakse läbi igas tunnis või kodutöödena erineval oskustasemel (kestvus kuni 1 tund)
  • Tehtud tööde tutvustamine teistele – mis läks hästi, mida saaks paremini ja mida teha järgmiseks (sarnaste oskuste kasutamine edasistes projektides) nt. termoregulaator ledidega. Näitekood ja kirjeldused edasijõudnutele tulemuste tutvustamine (1 tund).

Õpetused allalaetavas vormis: Õppematerjal_Raspberry Pi lisamoodul 2.0

Kui viga näed laita, siis tule ja aita! Palun andke ise ja suunake ka õppijad andma meile antud mooduli kohta tagasiside.

Litsents

Icon for the Creative Commons Attribution 4.0 International License

Tarkvaraarendus. 2. trükk on loodud Eno Tõnisson, Tauno Palts, Kaarel Tõnisson, Heidi Meier, Merilin Säde, Ago Luberg, Birgy Lorenz, Einar Kivisalu, Meelis Antoi, ja Säde Mai Krusberg poolt Creative Commons Attribution 4.0 International License litsentsi alusel, kui pole teisiti märgitud.

Jaga seda raamatut